Volná místa

Obchodní konzultant/ka s vietnamštinou (Plzeň, západní a jižní Čechy)

Maloobchodní síť přijme Obchodního konzultanta/konzultantku pro franchisingovou maloobchodní síť potravinářských prodejen ideálně s bydlištěm v Plzni nebo blízkém okolí.

Náplň práce:

  • servis pro stávající obchodní partnery v západočeském a jihočeském regionu
  • akvizice nových partnerů
  • uzavírání smluv o spolupráci, podpora k pokladním systémům
  • komunikace s velkoobchody a s obchodními zástupci dodavatelů

Požadujeme:

  • znalost českého jazyka, znalost vietnamského jazyka velkou výhodou
  • praxe v potravinářském maloobchodě (případně jako obchodní zástupce firmy s potravinářským zbožím) výhodou
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B (zkušený řidič)
  • komunikativnost
  • ochota cestovat, učit se novým věcem (zaškolení od stávajících kolegů)

Nabízíme:

  • odpovídající a motivační platové podmínky
  • služební auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • notebook
  • stravenkový paušál, penzijní připojištění

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Kontakt: cepos@cepos.cz

Vhodné kandidáty budeme kontaktovat a pozveme je co nejdříve na osobní pohovor. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do čtyř týdnů od zaslání CV, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.